SOS Kopytka!

Kochani,

Nasze kochane zwierzęta potrzebują Waszej pomocy teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy duże stado składające się z 19 kóz, 2 osiołków, 2 mulów i 9 owieczek, które są sercem naszej rodziny.

BRAKUJE NAM ŚRODKÓW na podstawowe potrzeby, takie jak jedzenie, opieka weterynaryjna i podstawowe usługi. Najpilniejszą sprawą jest zakup nawozu, który pozwoli nam zapewnić naszym kochanym zwierzętom lepsze warunki życia.

Wasza pomoc jest teraz nieoceniona. Każda złotówka przyczyni się do polepszenia ich codziennego życia, na które nigdzie indziej nie dostałyby szansy. Prosimy, wesprzyjcie naszą zbiórkę, abyśmy mogli nadal dbać o naszych ukochanych podopiecznych. Twoja pomoc jest kluczowa! Nieocenionym wsparciem będą nie tylko wpłaty na zbiórkę, ale również, przekazanie najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak jedzenie dla zwierząt, siano, materiały weterynaryjne ale przede wszystkim nawóz.

Link do zbiórki:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nawoz?fbclid=IwAR0LJFCmY2WECemoCR_P0NAhurUVdu3esuj2mbS626djmwbSu6stTrM8cuA_aem_AcZ1jJeIxk-or9TaQIgynFEOz4QE6fzcslX5Cv92N9WMWpR5d_XEPJTCWN1F-xAvszrmTQkc5P8MrRSqIul4HPZa

Z doświadczenia wiemy, że los zwierząt kopytnych wzbudza wśród ludzi mniejsze zainteresowanie 🙁 Dlatego tym bardziej w imieniu RUNY i jej kopytnych podopiecznych, chcemy z całego serca podziękować za każdą formę wsparcia naszej fundacji. Z góry dziękujemy za Wasze serce i życzliwość.

RUNA i kopytni podopieczni <3